Відділ освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради

Наші групи

Ігрова діяльність дітей. 


Сюжетно -рольова гра "Лікарня"

В усіх вікових групах 23 січня 2018 року було проведено тематичне заняття на тему "Відлуння коляди". Заняття підготували вихователі старших груп  Микитій М.М. , Галаван Л.М. та  муз керівника Івасишин Н.Єх, . Діти пригадали колядки, щедрівки, засівання. Метою проведення заняття було збагатити дітей знаннями про традиції, звичаї, обряди рідного краю. На завершення усіх дітей пригощали пампушками та узваром. 

16 лютого 2018року було проведено тематичне заняття на тему: "Стрітення до нас прийшло, радість людям принесло" в усіх вікових групах. Вихователь Галаван Л.М. змістовно розповіла про те, як побожні батьки принесли маленького Ісусика до храму, де його зустрів старенький чоловік Симеон та пророчиця Анна, звідси і назва свята "Стрітення- зустріч". Діти запалили свічку - громовичку, і приймали участь у розвагах.Вони стрибали у калошах, збирали квіточки для Весни, перетягували канат. На завершення усіх дітей частували випічкою, яка нагадувала пташку, котра приносить тепло.

 

 

В молодшій групі №1 було  проведено колективне заняття з ліплення вихователем Погонець Г.В. на тему: " Морозиво" з кольорового солоного тіста. Вихователь ознайомила дітей з властивістю соленого тіста, та виготовлення виробу - морозива. 

Тема: "Їдальня для зимуючих птахів"

Метою прогулянок взимку, дітей старших груп було підгодовування зимуючих птахів. Разом з вихователями провели спостереження за поведінкою пташок, які приліталим до годівнички.

 

Прогулянка дітей на ігровому майданчику

 

 

 

З 26 лютого по 5 березня в ДНЗ проведено

"Тиждень безпеки життєдіяльності дітей".

23 лютого було проведено евакуацію дітей всіх вікових груп. Метою евакуації було поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту дітей і  персоналу ДНЗ.

Були використані такі форми роботи: 

- зустріч з працівником МЧС;

- проведено конкурс дитячих малюнків на тему: "Вогонь мій друг, вогонь мій ворог"

-проведено бесіди на тему: "Небезпека на льоду" (середня група), "Незнайомець, наші дії"(старші групи), "Чотири стихії" (молодші групи) тощо.

- проведено спортивна розвага "Ми зі спортом дружимо" (вихователі старших груп)

- оформлено виставку "До дня цивільного захисту", яке відзначалося 1 березня.

Діти здобули і засвоїли знання з пожежної та цивільної безпеки.

 

 

Сьомого березня 2018року було проведено тематичні заняття на тему  "Уклін тобі, Тарасе".

Діти розказували вірші, співали пісні: "Зацвіла в долині...", "Тече вода з під явора"  У виконані муз. керівника Івасишин Н.Є. . вихователя Когут О.І.прозвучала пісня "Про Шевченка, про Тараса".

  

 

 

27 березня 2018 року в старшій групі №1 було проведено "Родинне свято". Діти з цікавістю пізнавали свій родовід. Почули добрі слова від мам та бабусь. У таночках, віршиках, піснях показали їм свою любов. Головними режисерами свята були: вихователь Микитій М.М., Галаван Л.М., муз керівник Івасишин Н.Є..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29 березня 2018 року в старшій групі №2 відбулося свято на тему:"Хвала лунає до небес, Ісус Христос для нас воскрес".

Метою свята було розширити знання дітей про Спасителя нашого - Ісуса Христа та його священну місію на землі; ознайомити з християнськими звичаями та обрядами, які здійснюються протягом Великоднього тижня.

Виховувати повагу до народних традицій та звичаів.

Свято підготували вихователі: Галаван Л.М., Когут О.І., муз керівник Івасишин Н.Є.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. квітня в молодшій групі №1 було проведено заннятя з аплікації.

Тема:"Писанка до Великодня"

Мета:продовжувати збагачувати досвід дітей знаннями про звичаї та традиції українського народу-святкування свята Великодня;формувати вміння працювати по обмеженій поверхні,рівномірно розташовувати  аплікацію;розвивати уяву,мислення.

заннятя підготувала: Погонець Галина Василівна

 

 

 

 Напередодні свята Великодня діти старших та середньої груп відвідали Хресну Дорогу.

Змістовну розповідь провела вихователь

Галаван Л.М.

Метою екскурсії було  довести до свідомості дітей, що Бог любить нас, розбудити у дітей бажання співучасті та допомоги іншим у важкі хвилини життя; виховувати дітей  у дусі Христової науки.

Хресна Дорога - це жалобний,  величний останній земний шлях Ісуса Христа, це скорботна стежинка визнання та спокутування наших гріхів. Але, водночас, це дорога Віри і Надії на відродження. Хресна дорога належить до тих , доріг, які найсильніше зворушують людське серце, бо на цій дорозі ми відчуваємо страсті Ісуса Христа .

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 В молодшій групі №2  було проведено заннятя : "  Виготовлення Великодньої писанки "

В молодшій групі №2  було проведено заннятя : "  Виготовлення Великодньої писанки "

Метою заннятя : формувати у дітей уявлення про українську народну писанку. Пояснити дітям, яку роль відігравала писанка в житті людей у давнину.Розвивати інтерес і повагу до народної писанки до минулого свого народу.Викликати у дітей бажання емоційно сприймати народну писанку .Учити бачити і відчувати чарівний світ мистецтва,милуватися і захоплюватися ним.

Заннятя підготувала : Гуменяк Марія Володимирівна.

 

 

Всеукраїнський тиждень безпеки в Трибухівському

ЗДО "Віночок" з 23 по 30 квітня.

В старших групах проведено тематичні заняття на тему: "Ми пішоходи та пасажири", з метою закріплення правил вуличного руху та дорожніх знаків.

 

 

 

 

 

 

 

В усіх групах було проведено тематичне заняття на тему:

"Живим бійцям - пошана й честь, а мертвим - вічна слава". Прослухали вірш

"Пам'ятник солдату", " Могила невідомого солдата". На занятті  зображувальної діяльності  намалювали вітальну листівку.

Діти вшанували пам'ять полеглим бійцям у роки другої Світової війни покладанням квітів у підніжжі пам'ятника...

 

"В ПРОГУЛЯНКУ - ЕКСКУРСІЮ РУШАЙ ЗНАННЯ НОВІ ЗДОБУВАЙ"

 

В середній та молодшій групі № 1 вихователями Гнатишин Л.І. та Гуменяк М.В. було проведено прогулянку - екскурсію на місцевий стадіон. 

Мета: :   Поглиблювати та розширювати знання малят про природу рідного краю весною, учити  дітей милуватися нею. Розширювати словниковий запас малят , навчити їх використовувати   порівняння. Розвивати у вихованців спостережливість та увагу, заохочувати пізнавальний інтерес до довкілля. Прищеплювати їм дбайливе ставлення до живої природи. Вчити дітей помічати зміни, які відбуваються в природі. Виховувати любов до природи і рідного краю.

 

 

 

                                        "ЧИСТОТА ПОТРЕБУЄ ЗУСИЛЬ"

В Дошкільному навчальному закладі "Віночок" відбулася толока де були залучені всі працівники закладу.

 

  

 

 

Мама - перше слово,
Головне слово в кожній долі.
Мама життя подарувала,
Світ подарувала мені і тобі.

В молодшій групі № 1 було проведено заняття на тему: " Квіти для матусі".Виготовлення вітальних листівок до Дня матері.

Мета: Познайомити дітей з святом День матері. Виховувати у дітей любов до матері, викликати бажання піклуватися про неї.Сформувати усвідомлене розуміння значущості матерів у життя дітей, сім'ї. Виховувати почуття турботи про маму.  Розвивати інтерес до життя рідних людей.  Розвивати мовлення дітей, збагачувати їх словник лагідними словами. 

 Викликати інтерес до створення красивого букета у співтворчості з вихователем Розвивати відчуття форми та композиції.

Заняття підготувала: Гуменяк М.В.

 

  

 

               Працьовиті руки завжди

знають діло.

 

 

В Трибухівському ЗДО було проведено повторну евакуацію дітей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Сонце, повітря та вода – наші найкращі друзі!»

Літній період – найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, яксонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм людини, зміцнюють здоров’я та підвищують працездатність. Усі ці фактори використовуються як самостійні заходи загартування дитини.

 

 

 

 

 

 

 

Дорогі дітки, сьогодні вітаємо вас зі святом — Днем знань. І нехай ви ще не ходите в школу, але знань у вас вже багато. Ви щодня робите відкриття, дізнаєтеся щось нове, вивчати природу і навколишній світ. Нехай всі накопичені знання допоможуть вам надалі, нехай кожен з вас знайде в житті своє захоплення, нехай навчання для вас буде веселим і цікавим процесом. Бажаємо вам посидючості, прагнення, гарного настрою і міцного здоров'я.