Відділ освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

Перша ліга. І коло

Тур 7

02.06  МФК Скала-Айва – ФК Бастіон-1427

02.06  ФК Вишнівець – ФК Трибухівці

02.06  ФК Нива – ФК Ланівці-ОТГ

02.06  ФК Збараж – ФК Вся Україна-Колос

02.06  ФК Арсенал – ФК Дністер

02.06  ФК Зоря – НФК Тривалети-Кременець

 

Тур 8

09.06  ФК Бастіон-1427 – НФК «Тривалети-Кременець»

09.06  ФК Дністер – ФК Зоря

09.06  ФК Вся Україна – Колос – ФУ Арсенал

09.06  ФК Ланівці-ОТГ – ФК Збараж

09.06  ФК Трибухівці – ФК Нива

09.06  МФК Скала-Айва – ФК Вишнівець

 

Тур 9

16.06  ФК Вишнівець – ФК Бастіон-1427

16.06  ФК Нива – МФК Скала-Айва

16.06  ФК Збараж – ФК Трибухівці

16.09  ФК Арсенал – ФК Ланівці-ОТГ

16.09  ФК Зоря – ФК Вся Україна-Колос

16.06  НФК Тривалети-Кременець – ФК Дністер

 

Тур 10

23.06  ФК Бастіон-1427 – ФК Дністер

23.06  ФК Вся Україна-Колос – НФК Тривалети-Кременець

23.06  ФК Ланівці-ОТГ – ФК Зоря

23.06  ФК Трибухівці – ФК Арсенал

23.06  МФК Скала-Айва – ФК Збараж

23.06  ФК Вишнівець – ФК Нива

 

Тур 11

30.06  ФК Нива – ФК Бастіон-1427

30.06  ФК Збараж – ФК Вишнівець

30.06  ФК Арсенал – МФК Скала-Айва

30.06  ФК Зоря – ФК Трибухівці

30.06  НФК Тривалети-Кременець – ФК Ланівці-ОТГ

30.06  ФК Дністер – ФК Вся Україна-Колос

 

Почато матчів (базова година): 16:00

 

 

 

 

Календар ігор першості Бучацького району

1 коло

Тур 1

19.05.  ФК Бариш – Трибухівці 2

19.05.  Оріон с. Григорів – Сновидів

19.05.  Титан – Жизномир

 

Тур 2

02.06.  ФК Бариш – Оріон с. Григорів

02.06.  Порохова – Жизномир

02.06.  Сновидів – Титан

 

Тур 3

09.06.  Титан – Трибухівці 2

09.06.  Жизномир – Сновидів

09.06.  Оріон с. Григорів – Порохова

 

Тур 4

16.06.  Трибухівці 2– Жизномир

16.06.  Оріон с. Григорів – Титан

16.06.  ФК Бариш – Порохова

 

Тур 5

 23.06.  Порохова – Трибухівці 2

23.06.  Сновидів – ФК Бариш

23.06.  Жизномир – Оріон с. Григорів

 

Тур 6

30.06.  Трибухівці 2 – Оріон с. Григорів

30.06.  Титан – ФК Бариш

30.06.  Порохова – Сновидів

 

Тур 7

07.07.  Сновидів – Трибухівці 2

07.07.  Порохова – Титан

07.07.  Жизномир – ФК Бариш