Відділ освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради

Наші групи

Мамо, матусю, ти для мене найкраща у світі

Можна на світі багато зробити...
Тільки без мами не можна нізащо,
Бо найдорожче стоїть за словами
В світі усе починається з мами.
    Такими чарівними словами розпочалося Свято Матері в дитячому садочку, яке підготували діти молодшої групи. На свято завітала красуня Весна із теплим весняним сонечком. Адже не може бути маминого свята без сонечка ясного і весни. З приходом весни розцвіли квіточки і закружляли з Весною у таночку. Також чарівна Весна порадувала всім чарівну казочку. Героями казочки були: мами-мишка з мишенятами, півники, мама-свинка, сонечко з промінчиками. Діти виконуючи кожен свою роль вітали своїх матусь і бабусь віршами, піснями і цікавими таночками. Глядачі цікаво спостерігали і на обличчям яких вирувала усмішка і радість. Найбільше усім сподобалось. коли на свято завітав Карлсон, який теж усіх привтав зі святом.
    Свято закінчилось теплим і щирим таночком, в якому танцювати діти з своїми мамами. Після нього діти подарували своїм матерям вироби зроблені своїми руками. 
    Підготували свято: вихователь молодшої групи Горин Надія Богданівна і музичний керівник Мартинів іван Тарасович.

Нещодавно в нашому дошкільному закладі був втілений в життя проект " Допоможи птахам взимку". Ініціаторами проекту були діти молодшої групи та вихователь Горин Н.Б. Вихователь разом з дітьми провела акцію "Допоможи птахам взимку". До акції долучилися батьки, вихователі та діти старшої групи.

Батьки з дітьми взяли участь в конкурсі "Найкраща годівниця" Щодня діти з задоволенням виходять на прогулянку і поспішають насипати корму у годівниці , які вони зробили разом з батьками , та спостерігають які птахи прилітають поласувати зернятками та крихтами хліба.

 

 

 

Виставка до Великодня "Весна красна розквітає про, про Великдень сповіщає" у нашому садочку вразила своїми  пасхальними композиціями. Спільними роботами батьків, дітей і вихователів .

   Великдень, це воскресіння Ісуса та воскресіння природи. Ось ми оформили такий куточок.

          Писанки виготовляли - Великоднє дерево прикрашали

 

 

              З 14 по 18 травня 2018 року в ЗДО було проведено дні ЦО та Тижня безпеки дитини. 

         В рамках проведення Тижня безпеки , були організовані різноманітні заходи: тематичні бесіди , заняття , вирішення проблемних ситуацій - провокацій , пошуково - дослідницька діяльність , ігри на закріплення правил безпеки,екскурсії, зустріч з рятувальниками ДСНС, тренінг з евакуації. Для батьків представлено інформаційні буклети.

               ЕКСКУРСІЯ ВИХОВАНЦІВ У ПОЖЕЖНУ ЧАСТИНУ

                 ПРО БЕЗПЕКУ ЗНАЄМО ТА ПРО ДІТОК ДБАЄМО

 

 

ВІДПОВІДАЛЬНА ЗА ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ У ЗДО БІЛОБРОВЕНКО М. О. ПРОВОДИТЬ НАВЧАННЯ З ПЕРСОНАЛОМ ДИТЯЧОГО ЗАКЛАДУ.

     

 

                                      ЕВАКУАЦІЯ ДІТЕЙ ТА ПЕРСОНАЛУ

 

 

заняття з математики.

 

 

Гра "Знайди колір"

 

                                  Квест - це цікаво, позитивно та корисно.

       Літо! Найкращий час для оздоровлення дітей! 

      Яким повинен бути літній день у дитячому садочку?Це - ігри, розваги, спостереження, активний рух, загартувальні процедури, в які уміло вплетене виконання освітніх завдань.

    Ідеальний варіант, як цікаво і неординарно організувати дозвілля для малюків - це гра - квест - гра пошук, рухлива  і одночасно інтелектуалана.

     Саме тому вихованці дошкільного закладу " Лісова казка " відправилися на пошуки літніх скарбів.

     Педагоги закладу організували змістовний квест, який враховував як вікові можливості дітей, так і їх інтереси. Дошкільнята із захопленням домальовували геометричні фігури, відгадували загадки і робили ще багато чого щоб отримати від Баби - Яги карту скарбів.

   Наприкінці квесту кожний мав свій подарунок: діти отримали солодощі, педагоги позитивний досвід проведення цікввої форми роботи, всі учасники і організатори - гарний настрій та задоволення.

 

 

 

          

           Виставка з природного матеріалу " Фантазії золотої осені".

В кінці жовтня місяця в нашому садочку відбулась чудова виставка з осіннім різнобарв'ям. У виставці прийняли участь діти з батьками з усіх груп. Від численних поробок з природного матеріалу просто розбігалися очі. Чого тут тільки не було...Фігури з овочів, каштанів, жолудів, листя, натюрморти, об'ємні композиції тощо. І все виготовлене з інтересом, любов'ю та неабиякою фантазією. З ранку до вечора діти з батьками розглядали інші поробки, фотографувалися.

   Педагогічний колектив висловлює щиру подяку всім учасникам.

 

 

Гра - в усьому і завжди.

 

                               НАШІ ПРОГУЛЯНКИ                                                     

       МАЛЯТА- ЩАСЛИВІ ТА ЗДОРОВІ КОЛИ ЗРОСТАЮТЬ У ЛЮБОВІ

                   ГРА ДОПОМОГАЄ ЗРОЗУМІТИ ЩО ЖИТТЯ БАРВИСТЕ Й РОЗМАЇТЕ