A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Трибухівської сільської ради

Наші групи

12 лютого у садочку пройшло заняття- розвага до народного свята Стрітення "Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо". Це свято в народі вважається святом зустрічі зими з весною. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що "у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього постраждає" Яскраве, веселе свято супроводжувалося цікавими естафетами, загадками, веселими піснями, хороводами та таночками.  До дітей завітали Зима та Весна, між ними відбувся Батл, у якому перемогу одержала Весна.

 

 

Тиждень безпеки життєдіяльності в дитячому садочку

Як же, хочеться усім нам, дорослим,уберегти своїх дітей від неприємностей, захистити від небезпеки, яка очікує на них недосвідчених і цікавих, на кожному кроці. Але чи можливо щохвилини бути поруч? Звичайно ні… Вихід один – навчити малюків правил безпечної поведінки, сформувати у них відповідні навички,щоб діти могли почуватися безпечно. Навчаємо дітей протягом усього року, а посезонно, як завершальний акорд роботи, проводимо «Тиждень безпеки» З «19» жовтня по «23» жовтня 2020 р. був проведений "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». 

 

ЛІТО радісна пора - ним адіє дітвора!

 

 

 


Людина починається з добра або день добра в ЗДО "Лісова казка"

      Сьогодні - 2 Березня День незвичайний , не тільки тому, що завітала пані Веснонька, а й тому, що в ЗДО "Лісова казка" діти прожили надзвичайно цікавий день - День Добра.

    Вихователі садочку включилися в проведення ІІ Всеукраїнського заняття доброти на тему "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин".

Діти вчилися Добра і Любові, Ніжності і щедрості людської, яка край необхідна кожній маленькій особистості з дитинства.

   Доброта - це краса людської душі і починається вона там, де є справжній приклад, яким сьогодні є наші вихователі.

Заняття з участю батьків. Старша група.

Ефективна робота ЗДО неможлива без активного залучення родин до участі в освітньому процесі підвищення педагогічної культури батьків, формування у них відповідального та усвідомленого ставлення до батьківства, що є передумовою зміцнення сім'ї та реального захисту прав дитини.

 

 

ЗИМОНЬКА В ГОСТІ ДО ВСІХ ПОСПІШАЄ!

Чарівна красуня-ялиночка гарно прибрана засяяла своїми вогниками і запросила малят молодшої групи на новорічне свято. Діточки привітали зимову красуню пісенькою, а за це вона подарувала дітям на свято новорічну казочку. Головним героєм цієї казочки була дівчина-зима. Вона завітала на свято разом із своїми подружками-сніжиночками. Вони із зимою зачарували усіх своїм таночком. Але сталося так, що хитра Лисичка скориставшись моментом забігла і викрала вогники з ялинки і ялиночка залишилася без вогників. Зима дуже засумувала коли побачила ялиночку без вогників. Хитра лисичка погодилася віддати коли її розвеселять. От і зібралися усі, щоб розвеселити лисичку. Це були білочки, лисички, вовчики, ведмедики, а також веселі дівчатка - солодкі цукерки. Усі вони танцювали, ігри грали, віршики розказували для того, щоб повернути вогники на ялинку. Але хитра Лисичка не відразу хотіла віддавати вогники на ялинку, бо вона хотіла щоб її розвеселяти. Прийшлося викликати когось на допомогу. Прийшла Завіруха, яка запропонувала гру. Під час гри вона заморозила Лисичці лапки і вона віддала вогники. Ялиночка знову усіх розвеселила і до дітей повернулося справжнє свято. Зимонька запросила діточок біля ялиночки гратися і вести хороводи. Дуже цікавий номер підготували її друзі сніговички. Своїм таночком вони усіх здивували і кожен відчував це свято по-справжньому. 

      А завершилося свято хороводом біля ялиночки, а білосніжна Зимонька за те, що діти підготували віршики, таночки, цікаві ігри обдарувала всіх новорічними подарунками.

      Свято підготувалаи і провели - вихователь молодшої групи Горин Надія Богданівна і музичний керівник - Мартинів Іван Тарасович.

Миколай, Миколай ти до нас завітай!

          Кожного року діти з нетерпінням чекають чарівну пору року - зиму, адже саме цієї пори вони отримують багато подарунків і задоволення від біленького сніжку. Найбільше вони чекають Святого Миколая, який дуже є щедрим для усіх і цього року нас Миколай також не минув і завітав до нашого садочку разом зі своїми Ангелами-помічниками. Діточки приготували для нього віршики і пісеньки. Після того Святий Миколай подарував всім діточкам святкові подаруночки і цікаві іграшки.

Осінь - чарівна пора, зібралась найменша дітвора!

Як швидко літо проминуло,
Прийшла осінняя пора.
Немов на крилах пролетіло,
Кохане літечко з двора.
І від краю і ддо краю,
Від двора і до двора,
Золотого урожаю,
Знов до нас прийшла пора!

Такими словами розпочалося свято осені в молодшій групі. На свято завітала чарівна красуня-Осінь з щедрим урожаєм. Діти приготували для осені віршики, пісеньки, таночки і веселі ігри. Осінь усіх привітала гарними словами, принесла віночок з горобинок, а дівчата-горобинки виконали з нею таночок. Найбільше усіх сподобалась весела Капітошка - дощова краплинка з пісенькою "Крап, крап..." подарувала усім теплий осінній дощик і разом з діточками пострибала по тих калюжах. Після теплого дощику появилися грибочки і білочка зраділа, що буде зимою чим ласувати і разом з грибочками затанцювала веселий гопочок.

Осінь прийшла на свято щедрою, адже подарувала овочі, фрукти, які були на святі. Вони в свою чергу розказали віршики про мене (овочі і фрукти), Після того всі разом запросили на свято зайчиків, яких пригостили капустою і морквою. Зайчики були вдячні і разом зі всіма діточками закружляли в таночку. 

Закінчилось свято цікавим таночком з листочками, які Осінь принесла з лісу, а також подарувала всім діткам щедрі подаруночки і побажання!

Роль осені виконувала - Харишин Ольга Михайлівна.

Свято підготувалаи і провели - вихователь молодшої групи Горин Надія Богданівна і музичний керівник - Мартинів Іван Тарасович.

Осінні фантазії батьків молодшої групи

Робота з батьками. Молодша група.

Гарно і цікаво проводити в садочку час, коли батьки підтримують, розуміють, допомагають нас.

Батьки привітали з Днем дошкілля всіх працівників дитячого садочку і взяли участь в проведенні заняття.Це стало гарною традицією в нашому дошкільному закладі і всі працівники дитячого садоку щиро дякують за такий неймовірний день!

Цінуємо вас. Ми щасливі, що ви є частинкою нашого дитячого садоку!

Мамо, матусю, ти для мене найкраща у світі

Можна на світі багато зробити...
Тільки без мами не можна нізащо,
Бо найдорожче стоїть за словами
В світі усе починається з мами.
    Такими чарівними словами розпочалося Свято Матері в дитячому садочку, яке підготували діти молодшої групи. На свято завітала красуня Весна із теплим весняним сонечком. Адже не може бути маминого свята без сонечка ясного і весни. З приходом весни розцвіли квіточки і закружляли з Весною у таночку. Також чарівна Весна порадувала всім чарівну казочку. Героями казочки були: мами-мишка з мишенятами, півники, мама-свинка, сонечко з промінчиками. Діти виконуючи кожен свою роль вітали своїх матусь і бабусь віршами, піснями і цікавими таночками. Глядачі цікаво спостерігали і на обличчям яких вирувала усмішка і радість. Найбільше усім сподобалось. коли на свято завітав Карлсон, який теж усіх привтав зі святом.
    Свято закінчилось теплим і щирим таночком, в якому танцювати діти з своїми мамами. Після нього діти подарували своїм матерям вироби зроблені своїми руками. 
    Підготували свято: вихователь молодшої групи Горин Надія Богданівна і музичний керівник Мартинів іван Тарасович.

Нещодавно в нашому дошкільному закладі був втілений в життя проект " Допоможи птахам взимку". Ініціаторами проекту були діти молодшої групи та вихователь Горин Н.Б. Вихователь разом з дітьми провела акцію "Допоможи птахам взимку". До акції долучилися батьки, вихователі та діти старшої групи.

Батьки з дітьми взяли участь в конкурсі "Найкраща годівниця" Щодня діти з задоволенням виходять на прогулянку і поспішають насипати корму у годівниці , які вони зробили разом з батьками , та спостерігають які птахи прилітають поласувати зернятками та крихтами хліба.

 

 

 

Виставка до Великодня "Весна красна розквітає про, про Великдень сповіщає" у нашому садочку вразила своїми  пасхальними композиціями. Спільними роботами батьків, дітей і вихователів .

   Великдень, це воскресіння Ісуса та воскресіння природи. Ось ми оформили такий куточок.

          Писанки виготовляли - Великоднє дерево прикрашали

 

 

              З 14 по 18 травня 2018 року в ЗДО було проведено дні ЦО та Тижня безпеки дитини. 

         В рамках проведення Тижня безпеки , були організовані різноманітні заходи: тематичні бесіди , заняття , вирішення проблемних ситуацій - провокацій , пошуково - дослідницька діяльність , ігри на закріплення правил безпеки,екскурсії, зустріч з рятувальниками ДСНС, тренінг з евакуації. Для батьків представлено інформаційні буклети.

               ЕКСКУРСІЯ ВИХОВАНЦІВ У ПОЖЕЖНУ ЧАСТИНУ

                 ПРО БЕЗПЕКУ ЗНАЄМО ТА ПРО ДІТОК ДБАЄМО

 

 

ВІДПОВІДАЛЬНА ЗА ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ У ЗДО БІЛОБРОВЕНКО М. О. ПРОВОДИТЬ НАВЧАННЯ З ПЕРСОНАЛОМ ДИТЯЧОГО ЗАКЛАДУ.

     

 

                                      ЕВАКУАЦІЯ ДІТЕЙ ТА ПЕРСОНАЛУ

 

 

заняття з математики.

 

 

Гра "Знайди колір"

 

                                  Квест - це цікаво, позитивно та корисно.

       Літо! Найкращий час для оздоровлення дітей! 

      Яким повинен бути літній день у дитячому садочку?Це - ігри, розваги, спостереження, активний рух, загартувальні процедури, в які уміло вплетене виконання освітніх завдань.

    Ідеальний варіант, як цікаво і неординарно організувати дозвілля для малюків - це гра - квест - гра пошук, рухлива  і одночасно інтелектуалана.

     Саме тому вихованці дошкільного закладу " Лісова казка " відправилися на пошуки літніх скарбів.

     Педагоги закладу організували змістовний квест, який враховував як вікові можливості дітей, так і їх інтереси. Дошкільнята із захопленням домальовували геометричні фігури, відгадували загадки і робили ще багато чого щоб отримати від Баби - Яги карту скарбів.

   Наприкінці квесту кожний мав свій подарунок: діти отримали солодощі, педагоги позитивний досвід проведення цікввої форми роботи, всі учасники і організатори - гарний настрій та задоволення.

 

 

 

          

           Виставка з природного матеріалу " Фантазії золотої осені".

В кінці жовтня місяця в нашому садочку відбулась чудова виставка з осіннім різнобарв'ям. У виставці прийняли участь діти з батьками з усіх груп. Від численних поробок з природного матеріалу просто розбігалися очі. Чого тут тільки не було...Фігури з овочів, каштанів, жолудів, листя, натюрморти, об'ємні композиції тощо. І все виготовлене з інтересом, любов'ю та неабиякою фантазією. З ранку до вечора діти з батьками розглядали інші поробки, фотографувалися.

   Педагогічний колектив висловлює щиру подяку всім учасникам.

 

 

Гра - в усьому і завжди.

 

                               НАШІ ПРОГУЛЯНКИ                                                     

       МАЛЯТА- ЩАСЛИВІ ТА ЗДОРОВІ КОЛИ ЗРОСТАЮТЬ У ЛЮБОВІ

                   ГРА ДОПОМОГАЄ ЗРОЗУМІТИ ЩО ЖИТТЯ БАРВИСТЕ Й РОЗМАЇТЕ

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень