A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Трибухівської сільської ради

Хресна дорога у Трибухівському СБК

Дата: 16.04.2021 15:14
Кількість переглядів: 310

       Тривають дні Великого посту… Це час молитви, роздумів, покаяння. Час, коли кожен із нас має можливість виблагати у Господа відпущення своїх гріхів і достойно причаститися Святих Христових Таїн. Час богослужінь, що спонукають до глибоких роздумів над терпінням Ісуса Христа, – час Хресної дороги.

       Мабуть, найзаповітнішою мрією кожного християнина у дні Великого посту є бажання пройтися шляхом від дому Пилата до гори Голгофи, що поблизу Єрусалиму, для того, щоб якомога глибше усвідомити, пережити та відчути страждання Сина Божого. Оскільки не кожен особисто може відвідати це місце терпіння, Церква закликає нас духовно пережити 14 умовних стацій, котрі також нагадують нам події сивої давнини та наші щоденні терпіння.

    15 квітня 2021 року , у конференц-залі Трибухівського СБК відбулася молитовна Хресна дорога, ініціатором якої виступила Качур Марія Іванівна, директор Трибухівського сільського будинку культури.

Участь у Хресній дорозі взяли вчителі, працівники та учні Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, працівники Трибухівської сільської публічно- шкільної бібліотеки, а також працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради. Хресну дорогу очолили студенти Чортківської дяківсько-катехитичної академії імені свщмч. Григорія Хомишина.

 

      Така спільна молитва є чудовою нагодою до глибшого усвідомлення дітьми про несправедливий засуд і смерть Христа, через наші погані вчинки, а тому спонукає до глибшого співчуття і більшої любові до Ісуса Христа страждаючого.

       Ми дуже вдячні усім Вам за участь у цій Хресній дорозі. 

Надіємось, що така Хресна хода стане доброю традицією на користь України та нашої громади. Нехай Пресвята Богородиця, Мати Божа, допомагає кожному з нас творити діла милосердя кожного дня.

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень