A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Трибухівської сільської ради

Вітаємо із Всеукраїнським днем дошкілля!

Дата: 25.09.2020 16:14
Кількість переглядів: 149

Шановні вихователі та працівники дошкільних закладів освіти Трибухівської ОТГ!

Вітаємо Вас з професійним святом - Всеукраїнським днем дошкілля.

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, коли формується особистість і закладаються основи здоров'я.

Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Вихователь - у цьому слові сконцентровано все: вдача, фах, талант, майстерність, любов, снага, відданість. Наші вихователі - прекрасні і неповторні, суворі і уважні, поступливі і непохитні, спроможні радіти і бачити прекрасне, незважаючи на різні життєві обставини. 

Бути вихователем - це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.

Міцного здоров'я Вам, щастя, добра та натхнення, а найголовніше - відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень