A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Трибухівської сільської ради

ПОРЯДОК ДІЙ ЩОДО ВИКОНАННЯ З 8 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ ВИМОГИ ВІДСТОРОНЕННЯ ВІД РОБОТИ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ЯКІ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ АБО УХИЛЯЮТЬСЯ ВІД ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ ПРОТИ СOVID-19

Дата: 29.10.2021 20:23
Кількість переглядів: 120

Порядок дій щодо виконання з 8 листопада 2021 року вимоги відсторонення від роботи працівників закладів освіти які відмовляються або ухиляються від проведення профілактичних щеплень проти СOVID-19

Педагогічні та непедагогічні працівники закладів освіти.

  • Надають до 5 листопада керівнику закладу освіти сертифікат про проходження в повному обсязі щеплення проти СOVID-19 чи медичний висновок про наявність протипоказань до вакцинації проти СOVID-19, виданий закладом охорони здоров’я.

Керівник закладу.

  • Тримає на контролі ситуацію щодо проходження обов’язкових профілактичних щеплень проти СOVID-19 педагогічними та непедагогічними працівниками закладу освіти.
  • Планує можливу потребу у заміні педагогічних і непедагогічних працівників з 8 листопада. Оскільки період між першою і другою вакцинацією є більшим за 10 днів, то вже сьогодні можна спрогнозувати орієнтовну потребу у заміні.
  • До 8 листопада видає наказ про відсторонення від роботи до усунення причин, що зумовили відсторонення, працівників, які не надали сертифікати про щеплення проти СOVID-19 чи медичний висновок про наявність протипоказань до вакцинації проти СOVID-19, виданий закладом охорони здоров’я. Відсторонення здійснюється з урахуванням частини першої статті 94 Кодексу законів про працю України, частини першої статті 1 Закону України “Про оплату праці” (без збереження заробітної плати).
  • Ознайомлює з цим наказом (під підпис, як і всі накази з кадрових питань) працівників, що фігурують в ньому.
  • Видає наказ про повернення до роботи (припинення терміну відсторонення) у разі надання працівником сертифікату, що засвідчує проходження щеплення проти СOVID-19 чи медичного висновку про наявність протипоказань до вакцинації проти СOVID-19.

Місцевий орган управління освітою.

  • Контролює ситуацію щодо правомірності рішень про відсторонення/допуск до роботи працівників керівниками закладів освіти територіальної громади.
  • Сприяє вирішенню питань заміни на час відсторонення основних працівників закладів освіти.

Підстава.

Пункт 41.6 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами)


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень