A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Трибухівської сільської ради

Набір на програму Export Academy 2022

Дата: 14.12.2021 16:32
Кількість переглядів: 129

  Стартував набір на довгострокову навчальну програму Export Academy 2022 для українських експортерів з усіх галузей та продовжується набір на програми Service Export Ukraine та Export Evolution IT!

      Export Academy 2022 – освітня програма для українських МСБ підприємств, які тільки починають експортну діяльність або вже є діючими експортерами та планують виходити на нові ринки. За результатами навчання на програмі учасники створять для своєї компанії детальний план з виходу на міжнародні ринки.

   Export Academy 2022 - це можливість для трансформації та розвитку Вашого експорту:

- можливість навчитися з нуля створювати експортний план з виходу на міжнародні ринки;

- можливість систематизувати експортні знання;

- налагодити роботу експортного відділу; - відкрити нові ринки для експорту продукції;

- отримати практичні інструменти з виходу на зовнішній ринок;

- щомісячна практична робота, яка забезпечить навичками на багато років вперед;

- отримати навички розвитку міжнародних брендів, побудови довготривалих партнерських відносин та управління фінансами.

   Навчання буде проходити з січня по червень 2022 року та можливе у двох форматах: самостійний та з тренерським супроводом. Реєстрацію на навчання відкрито до 12 грудня (23:59) 2021 року за посиланням: https://forms.gle/c5ufWUdEryDaHRgy7 

   З деталями навчання на Програмі Export Academy 2022, та умовами участі можна ознайомитись за цим посиланням: https://export.gov.ua/education/179-export_academy_2022 Менеджмент та власників ІТ компаній запрошуємо на першу в Україні освітню Програму для IT-сектору - Export Evolution IT. Це міжнародна бізнес-освіта для представників IT-компаній, зацікавлених у розвитку експорту своїх послуг та продуктів.

   Участь у Програмі допоможе покращити навички у:

- пошуку нових клієнтів за кордоном; 

- залученні проектів з високою доданою вартістю;

- створенні секторальних партнерств для реалізації великих міжнародних проєктів.

   У Програмі вже розробляють свої експортні бізнес плани представники 82 ІТ компаній з 18 регіонів України, які працюють з іноземними тренерами та менторами з таких субсекторів, як AI, VR, fintech, ecommerce та public sector. Детально о Програмі та реєстрація за посиланням: https://export.gov.ua/education/175-export_evolution_it. Реєстрація до 20 грудня 2021 року. Для компаній із сфери послуг діє спеціалізована навчальна програма - Service Export Ukraine!

   Програму розроблено для підприємців, менеджерів та керівників компаній, які працюють у сфері послуг та вже здійснюють чи хочуть розпочати експортну діяльність. Це інжиніринг, архітектура, дизайн, мистецтво, видавничі послуги, логістика, інформаційна галузь, фінансова і банківська діяльність, реклама та PR, освіта, індустрія розваг, консалтинг, фітнес та не тільки.

   За допомогою Service Export Ukraine ви зможете:

- цифровізувати власні продукти та послуги, отримавши know-how від міжнародних викладачів та тренерів-практиків;

- розробити покроковий бізнес-план для системного розвитку;

- знайти нових клієнтів на зовнішньому ринку.

   Деталі та реєстрація за посиланням: https://export.gov.ua/education/178-service_export_ukraine Увага! Навчання на програмах безкоштовне. Перед реєстрацією просимо детально ознайомитись з умовами участі у кожній з програм!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень