A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Трибухівської сільської ради

СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ РОЗПОВІВ ДЕТАЛІ ПРО БЮДЖЕТ НА ОСВІТУ

Дата: 05.12.2021 20:12
Кількість переглядів: 125

У четвер, 2 грудня 2021 року, на засіданні Уряду ухвалено Держбюджет на 2022 рік.

«Одним із ключових наших завдань залишається створення гідних умов роботи для освітян, і вже у 2022 році загальний обсяг освітньої субвенції, яка використовується для виплати заробітних плат, становить 108 млрд грн, що на 8,8% більше, ніж у 2021 році», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. 

Міністр повідомив, що на забезпечення сучасної та доступної загальної середньої освіти розмір субвенції на наступний рік збільшено на 10,6%. Це питання було одним з найбільш дискусійних, але команда МОН продовжує роботу з удосконалення реформи «Нова українська школа» та виправлення допущених на старті проєкту прорахунків. 

Навчально-практичні центри сучасної професійної та професійно-технічної освіти. Збільшення розміру субвенції на їх розвиток становить 66,7%. Кошти буде спрямовано  й на формування сучасних матеріально-технічних освітніх баз, бо вони є необхідною складовою появи в Україні конкурентоспроможних фахівців робітничих професій.

Окремо Сергій Шкарлет додав, що МОН цьогоріч ініціювало удосконалення формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, а також зазначив що бюджетом наступного року передбачено збільшення видатків на 30,7%, які будуть спрямовані на виплати академічних стипендій учням профтехів, студентам, аспірантам, докторантам закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Докладніше про розподіл освітньої субвенції на 2022 рік тут.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень