Психологічна підтримка дітей та Спільнота для учнів 1-4 класів
У кожній області в закладах освіти організовано місця для переселенців, забезпечуються харчуванням бійці, в окремих областях створено потужні гуманітарні штаби та надається необхідна допомога. Ви – гордість українського народу.
Українські діти та вчителі зараз змушені ховатися в сховищах від щогодинних ракетних обстрілів і переживати страшенні психологічні травми. Саме тому спільно з партнерами та закладами вищої освіти підготовлено серії інформаційних матеріалів від Світлани Ройз для психологічної підтримки дітей, а також організовано щоденні онлайн зустрічі на @eduhub.in.ua з сертифікованими психологами Асоціації інноваційної та цифрової освіти. Працює Телеграм-канал «Підтримай дитину» для підтримки дітей у складні часи легкими вправами, які можна виконувати під час перебування у сховищі чи вдома.
Viber-спільнота «Школа_інфо» в умовах воєнного стану запустила освітню ініціативу. Вони публікують завдання для учнів 1-4 класів, адже вимушені «канікули» не повинні заважати розвитку та здобуттю освіти.
Дистанційна школа «Оптіма» відкрила безоплатний доступ до навчальної платформи для всіх дітей, хто має інтернет. Математична онлайн-платформа CIOS відкрила безкоштовний доступ для вчителів і учнів до 31 березня.
Телеграм канал «Павлуша і Ява» публікує аудіоказки для сімей із дітьми, які перебувають у бомбосховищах.
Працює Facebook-сторінка Координаційного центру розміщення постраждалих від агресії РФ в Україні.
Голосом нашої держави є наші діти, які за тиждень війни виросли справжніми патріотами України. Ми поширюємо всі відео, які отримуємо від дітей, щоб увесь світ почув нас.
Низький уклін і повага ЗСУ та загонам тероборони.
Шановні українці! Ми – сильна нація! Разом ми зможемо все!