Трибухівської сільської ради

Матч вищої ліги чемпіонату Тернопільської області!

Дата: 22.08.2022 23:12
Кількість переглядів: 83

Вчора, 21 серпня 2022 року на оновленому стадіоні у селі Трибухівці відбувся матч вищої ліги чемпіонату Тернопільської області між командами ФК "Трибухівці" та ФК "Медобори".

Вже традиційно, футбольний матч розпочали виконанням Гімну України.

Перед матчем до усіх присутніх зі словами привітання звернувся голова Трибухівської ОТГ – Ковдрин Олег Іванович.

Священники провели спільну молитву поблагословивши і окропивши всіх присутніх свяченою водою, та побажали усім Божого благословення, а спортсменам – здоров’я і перемог.

Після благословення, розпочався футбол…

Благодійний поєдинок між командами ФК “Трибухівці” та ФК “Медобори” (Зелене) завершився з рахунком 0:3 на користь гостей.

У перерві між таймами глядачі мали змогу переглянути флешмоб у виконанні учнів Трибухівської ЗОШ.

Під час гри відбувався збір коштів на потреби ЗСУ. До Благодійної скриньки вдалося зібрати 70 105 гривень.

Висловлюємо щиру вдячність гравцям та гостям  за активну громадську позицію та небайдужість до потреб наших Захисників. Віримо, що разом зуміємо перемогти у найголовнішій грі – війні за вільне майбутнє України.

Слава Україні! Слава її Захисникам та Захисницям!