A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Трибухівської сільської ради

ПРОБНЕ ЗНО-2022: ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Дата: 23.09.2022 12:01
Кількість переглядів: 79

Набув чинності Порядок повернення невикористаної частини коштів, сплачених за участь у пробному ЗНО-2022, затверджений Міністерством освіти і науки України.

Нагадаємо, що з огляду на те, що  цьогоріч через війну в Україні скасовано проведення традиційного ЗНО, було скасовано і пробне ЗНО-2022. 

Особам, які зареєструвалися для проходження пробного ЗНО, буде повернуто частину сплачених, але не використаних для підготовлення тестувань коштів. Сума, що підлягає поверненню, залежатиме від регіону, де вступник планував проходити тестування. 

Сьогодні наша країна веде боротьбу за цілісність і незалежність, тож кожному надзвичайно важливо підтримати державу в цій боротьбі. Тому Міністерство освіти і науки України спільно з Українським і регіональними центрами оцінювання якості освіти ухвалили рішення надати можливість учасникам пробного ЗНО здійснити перерахунок тих коштів, які мають бути повернені за послугу з проведення пробного тестування, на підтримку Збройних Сил України. Ми впевнені, що кожен робить свій внесок у нашу перемогу!

Отже, учасники пробного тестування можуть не лише повернути кошти на особистий банківський рахунок, а й перерахувати їх на підтримку Збройних Сил України.

Для повернення/перерахунку коштів, сплачених за  проведення пробного ЗНО, учасники мають:

  1. Авторизуватися на спеціальному сервісі на сайті Українського або відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, зазначивши назву регіонального центру, якому було сплачено за послугу,  логін та пароль доступу до персональної сторінки учасника пробного ЗНО.
  2. Вибрати, куди перерахувати кошти: на підтримку Збройних Сил України чи на особистий (або іншої фізичної особи) рахунок.

Якщо учасники бажають перераховувати кошти на підтримку Збройних Сил України, то за допомогою цього сервісу вони мають підтвердити згоду на переказ коштів, зазначивши свої прізвище та ім’я так, як зазначили під час реєстрації для участі в пробному ЗНО.

Якщо учасники пробного ЗНО бажають отримати кошти на особистий рахунок, то мають на сервісі виконати такі дії:

  • Зазначити платіжні реквізити отримувача коштів (це може бути учасник або інша особа). Платіжні реквізити отримувача коштів мають містити прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), реєстраційний номер облікової картки платника податків, рахунок отримувача за стандартом IBAN (складається з літер UA та 27 символів). Дізнатися IBAN можна за допомогою мобільного додатка відповідного банку. Зазвичай для цього потрібно вибрати картку ⇒ налаштування ⇒ реквізити ⇒ IBAN. Рекомендуємо скопіювати IBAN  із додатка і вставити на сервіс повернення коштів. Наполегливо просимо не зазначати його вручну, оскільки це може призвести до помилок в реквізитах, а унести зміни до згенерованої заяви буде неможливо! Дізнатися IBAN  також можна, зателефонувавши на гарячу лінію банківської установи або звернутися до відділення банку.  Докладну інструкцію, як дізнатися IBAN свого рахунка в певному  банку, описано на сайті Міністерства цифрової трансформації: thedigital.gov.ua/iban.
  • Згенерувати відповідну заяву
  • Надіслати заяву на електронну пошту регіонального центру, зазначену в заяві.                                             Прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) власника рахунку за стандартом IBAN, внесені на сервісі, мають збігатися з прізвищем, іменем, по батькові (за наявності) отримувача коштів, зазначеними учасником. Просимо учасників пробного ЗНО уважно перевіряти зазначені на сервісі дані, оскільки вносити зміни до згенерованої заяви не можна!  Регіональний центр опрацьовує заяви учасників, а також переказує кошти одержувачам у порядку надходження цих заяв. У разі неправильного заповнення заяви учасникові доведеться особисто звертатися до регіонального центру оцінювання якості освіти й очікувати опрацювання документів для повернення коштів, тому варто якнайуважніше поставитися до заповнення інформації у відповідному сервісі.                                                                                                                                                                                 За матеріалами сайту Українського центру оцінювання якості освіти

« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень