A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Трибухівської сільської ради

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Медведівської ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 17.06.2021 22:00
Кількість переглядів: 272

Сьогодні, 17 червня 2021 року, відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Медведівці Трибухівської ТГ.

На посаду претендувала:

  • Днесь Мирослава Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи даного закладу освіти.

Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування (перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти), виконання ситуаційних завдань (визначення професійних компетентностей конкурсанта), презентації перспективного плану розвитку закладу та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

За результатами відкритого конкурсу члени комісії, серед яких були й представники Державної служби якості освіти в Тернопільській області Михайло Фука та Любов Білінська, вирішили вважати конкурс таким, що відбувся і визначили переможця конкурсного відбору на посаду директора Медведівської ЗОШ І-ІІ ступенів –Днесь Мирославу Миколаївну.

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню  освіту» передбачено призначення керівників державних і комунальних закладів  загальної середньої освіти за конкурсом терміном на 2 роки, шляхом підписання трудового договору (контракту), так як Днесь Мирослава Миколаївна вперше призначається на посаду директора ЗЗСО.

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень