A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Трибухівської сільської ради

НМТ-2024: як робити обчислення

Дата: 03.06.2024 16:39
Кількість переглядів: 7

НМТ-2024: як робити обчислення

Якщо під час виконання завдань вам знадобиться та або та формула, чи дані таблиці Періодичної системи хімічних елементів, чи значення тригонометричних функцій деяких кутів, у допомогу буде відповідна вкладка з довідковими матеріалами. 

У сервісі НМТ вона відображатиметься на екрані як окреме вікно, тож вам буде зручно нею скористатися, а після ознайомлення з довідковими матеріалами ви зможете або закрити, або згорнути вікно, у якому вони відображаються.

Для виконання тестових завдань, які потребують числових розрахунків, вам знадобиться чернетка, тож на вашому робочому місці буде лежати аркуш паперу. На ньому ви зможете робити будь-які розрахунки, позначки, нотатки, схеми, проміжні обчислення без побоювання припуститися помилки, однак записувати умови завдань заборонено.

Нагадаємо: НМТ складається з двох етапів. Під час першого етапу тестування передбачено виконання завдань з української мови та математики, під час другого – завдань з історії України та навчального предмета на вибір, який ви вказали під час реєстрації для участі в НМТ. На кожний етап тестування відведено по 1️⃣2️⃣0️⃣ хвилин. Між ними передбачено перерву тривалістю 2️⃣0️⃣ хвилин.

Зважте на те, що чернетку під час виходу на перерву ви матимете залишити на своєму робочому місці. Про це вам нагадає інструктор.

Після завершення виконання завдань другого етапу тестування вам потрібно буде підійти до старшого інструктора, віддати свою чернетку й поставити підпис в аудиторному протоколі.

Якщо ж ви все ж захочете забрати чернетку із собою, скажіть про це інструкторові. Він може дозволити забрати чернетку, якщо в ній не буде записів умов завдань. Оскільки записи умов завдань не можна виносити з тимчасового екзаменаційного центру, тож інструктор запропонує вам записати відповіді на новому аркуші, який ви зможе забрати із собою.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень