A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Трибухівської сільської ради

04 жовтня 2018 року о 15:00 у приміщенні Трибухівської сільської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти,культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради.

Дата: 04.10.2018 19:26
Кількість переглядів: 190

   4 жовтня 2018 року о 15:00 у приміщенні Трибухівської сільської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради.

 

   Конкурс проводився відповідно до Порядку проведення конкурсу кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування відділу освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради, затвердженого наказом відділу освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради від 09.11.2017р. № 44-од та складався з 1 етапу, письмова відповідь на запитання.

 

   На початку голова конкурсної комісії - в. о. начальника відділу освіти Трибухівської сільської ради Задерей Ірина Іванівна ознайомила учасника із правилами проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади.

 

 

У конкурсі на зайняття вакантної посади взяв участь 1 кандидат: Басараба Олена Михайлівна.

На підставі результату іспиту конкурсна комісія вирішила вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради Басарабу Олену Михайлівну та рекомендувати в. о. начальника відділу освіти Трибухівської сільської ради призначити іі на відповідну посаду.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень