A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Трибухівської сільської ради

З ЮВІЛЕЄМ!!!

Дата: 10.11.2020 19:38
Кількість переглядів: 131

Дорога Маріє Іванівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею!

П’ять років тому нас разом звела доля і об’єднали єдина мета та спільне бажання відродити та піднести з колін наше село, а пізніше і ОТГ.

Сьогодні, особливо, хотілося б відмітити Вашу самовідданість у праці, Ваша мудрість і дивовижна харизматичність, креативність і прагнення до досконалості надихають усіх оточуючих. Ви творите, надихаєте нас на вчинки, які ми без Вашої допомоги не могли б зробити.

Саме Ваш професіоналізм та життєвий досвід допомагає нам завжди приймати виважені та правильні рішення, діяти злагоджено та працювати результативно.

В такий непростий час Ви знаходите і творчі поклики, і родзинку у талантах,  якими ділитися на сцені,  в соціальних мережах, при творчих зустрічах і даруєте нам радість…

Ви примножуєте скарби наших звичаїв і традицій, передаєте їх майбутньому поколінню. За це Вам величезне спасибі, за вашу працю, за любов до людей і до України, за вміння створити і подарувати хороший  настрій.

У цей святковий день бажаємо Вам прихильності долі, яка даруватиме втілення всіх заповітних мрій, щастя та задоволення від кожної миті життя!

Зичимо Вам яскравих позитивних вражень і радісних емоцій щодня, вірних людей в оточенні, нових творчих ідей та феєричних планів.

Нехай Господь Бог благословить міцним здоров’ям і освітлює Ваш життєвий шлях на многії і благії літа, а Матір Божа, Ваша небесна Покровителька, оберігає Вас та допомагає долати всі життєві перешкоди.

Ми вас любимо, цінуємо, поважаємо. 

З повагою, колектив Трибухівської сільської ради


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень