A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Трибухівської сільської ради

НОВИНИ

У Трибухівському СБК відбулася конференція «Академія в одній особі» приурочена 107-ій річниці від дня смерті Івана Франка.

         30 травня 2023 року у Трибухівському сільському будинку культури відбулася конференція «Академія в одній особі» приурочена 107-ій річниці від дня смерті Івана Франка.

12:08 31.05.2023

День вишиванки – день незламності українського духу! (2023 р.)

 Святкування Дня вишиванки створює чудову нагоду для нас, українців, відчути себе частиною великої сім’ї, об’єднаної любов’ю до своєї країни. Це свято дарує нам можливість почути стукіт сердець, об’єднаних у ритмі національної гордості та єдності. Україна не має меж і не ділиться на частини, вишиванка єднає північ та південь, захід та схід, вона нагадує нам, що ми не самі, і разом ми можемо подолати будь-які труднощі.          

19:41 19.05.2023

Нові досягнення народного ансамблю "Пісенне джерело" Трибухівського СБК!

     30 квітня 2023 р. народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Пісенне джерело» Трибухівського СБК взяв участь у відкритому фестивалі-конкурсі духовної пісні «Я там, де є Благословіння», який відбувся в Українському домі “Перемога” м. Тернопіль засновниками та організаторами якого є управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради.

12:44 01.05.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень