A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Трибухівської сільської ради

Трибухівська сільська публічно-шкільна бібліотека

День_Української_Хустки!!

День_Української_Хустки!!!!!! Одягнеш хустину - і ти справжня жінка, Бо ти з України - і ти Українка А наша хустина - жіноча прикраса, Із роду до роду не втрачена часом. Це витвір людини, це символ народу І хустка жіноча не вийде із моди З чим можна зрівняти квітучу хустину? Хіба є щось краще? В ній осінь чарівна, в ній лагідне літо, В ній квіти найкращі в своїм розмаїтті Хустина як вітер приємний, весняний І тепла та ніжна як руки у мами З днем Української хустини друзі.

20:18 07.12.2021

З Днем Збройних Сил України 30 ЗСУ

Невимовно боляче бачити сьогодні у стрічках новин повідомлення про невинні жертви наших рідних братів та сестер – борців за свободу та незалежність нашої Батьківщини.Бо лише завдяки самопожертві цих славних героїв ми живемо з вами, мирно і спокійно. Лише тихо пустить гірку сльозу у це свято мати, яка так і не дочекалась на повернення сина чи доньки. Вони тут, поруч з нами, бо загиблих героїв, наших з вами земляків, на жаль, з кожним днем не меншає. Низько вклоняємося нашим доблесним героям. Хай Бог дарує вам невичерпних сил та наснаги, міцного здоров’я та мужності у такому нелегкому протистоянні. Віримо, що перемога за нами, бо з нами правда з нами Бог!!! Зі святом, Герої!

20:10 06.12.2021

"Незрівнянний світ краси Назарія Яремчука"

29 листопада, в конференц-залі Трибухівського СБК, відбулася призентація книги Михайла Маслея "Незрівнянний світ краси Назарія Яремчука" , присвячена 70-річчю з дня народження Народного артиста України, героя України-Назарія Яремчука. На захід завітало багато запрошених та видатні гості: - Гавриш Остап( композитор) - Гадз Петро(підприємець, педагог, музикант, громадський діяч, Герой України). - Дворський Павло ( співак, композитор). -Єжеленко Мирослава ( солістка ВІА " Смерічка" ) - Прокопик Володимир ( музикант, композитор, аранжувальник). - Яценюк Тадей( історик, науковець) . -Михайло Маслій( журналіст). Приємною несподіванкою для усіх запрошених стали книги, подаровані Петром Івановичом Гадзом для учасників призентації, на яких залишили свої автографи наші високоповажні гості. Отримала памятний подарунок і Трибухівська СПШБ, тож рекомендуємо до читання нашу новинку.

00:32 29.11.2021

"Не забуваємо про тих, хто хотів жити"

День пам’яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі президентських указів 1998 та 2007 років. У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори. Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР. Голодомору 1932-33 років передувала насильницька колективізація сільських господарств, “розкуркулення” селян, хлібозаготівельна кампанія, масовий терор на селі. Терор голодом – це свідома і цілеспрямована політика сталінського уряду, стратегія і тактика якої виконувалася починаючи з 1928 року. Ця карально-репресивна акція була спрямована на упокорення українського селянства, знищення самостійних селянських господарств – соціально-економічних підвалин української нації. Бібліотекарями була підготовлена книжкова виставка "Не забуваємо про тих, хто хотів жити"

17:50 26.11.2021

Квітка незабудка – пам'ять про Голодомор.

Знак квітки незабудьки, як символа пам'яті жертв Голодомору, розроблений у 1986 році учителями цілоденної школи св.Софії в Миссиссаґа в Канаді. Це були часи, коли влада Радянського Союзу активно заперечувала мільйони жертв, замучених штучно створеним голодом на території України зимою 1932 – 1933рр. Згодом на початку 1990их років в незалежній Україні проводилися курси, під час яких учителі Канади ділилися досвідом з учителями України. Голодомор та події 1930их років були в той час мало відомі в Україні. Мірка Вербови-Онух та Галина Дитиняк порадили використати квітку незабудьку у роботі з дітьми вшанування пам'яті жертв Голодомору. У 2015р. з ініціативи співробітника Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» Ярослави Музиченко, символ незабудьки – пам'яті поширився по різних куточках України. І в Трибухівській СПШБ бібліотекарями спільно із учнями було виговлено незабудьки, як символ пам'яті жертв Голодомору. 

17:42 26.11.2021

З нагоди Дня Гідності та Свободи, що відзначаємо в Україні щороку 21 листопада, розгорнуто тематичну книжкову виставку.

З нагоди Дня Гідності та Свободи, що відзначаємо в Україні щороку 21 листопада, розгорнуто тематичну книжкову виставку. Нагадаємо, що цього дня в нашій державі віддають шану патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та прагнень до європейського майбутнього.

21:05 22.11.2021

«Революція Гідності. Пам’ятаємо!».

Сьогодні, у День Гідності та Свободи, день заступника усіх вірян Архангела Михаїла та в переддень свята усіх синів, ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість наших громадян, які віддали найдорожче ? життя ? під час Революції гідності (листопад 2013 року ? лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Багато синів поклали життя за наше щасливе завтра, багато з них стоять на захисті наших прав і свобод сьогодні. Тож ніколи не забуваймо подій, що змінили нас, наше майбутнє. Декламує: Качур Ігор

10:56 21.11.2021

День Гідності та Свободи.

Україна – територія Гідності і Свободи! Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Минає восьмий рік із того моменту, як загинули вони – герої, яких народила революція Майдану. Що став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності та свободи!!!

10:41 21.11.2021

17 листопада святкує свій день народження відомий український письменник Андрій Кокотюха.

17 листопада святкує свій день народження відомий український письменник Андрій Кокотюха, один з найплодючіших авторів у сучасній Україні. Героїв для своїх романів він шукає в минулому і зазначає: аналогій із сьогоднішніми подіями в історії нашої країни достатньо.. Слово «Кокотюха» стало своєрідним брендом, насамперед сучасної літератури, а ще журналістики, кінематографа і блогосфери. Андрій Анатолійович — за освітою журналіст, а в реаліях письменник, сценарист і оглядач — творить і одночасно відслідковує актуальні суспільно-політичні процеси. Його думки завжди влучні, подані під незвичним кутом і часто розвінчують багато міфів. ????Бажаємо Вам Андрію Анатолійовичу міцного здоров’я, творчого натхнення, і хай здійснюються Ваші найсміливіші задуми та проекти. ????????На полицях нашої бібліотеки для вас, любі читачі – гостросюжетні пригодницькі детективи Андрія Кокотюхи.???????????? Обирайте до смаку, читайте!????

10:35 17.11.2021

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень