A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Трибухівської сільської ради

Трибухівська сільська публічно-шкільна бібліотека

Завідувач бібліотекою - Бега Мар'яна Володимирівна

Бібліотекар - Березніцька Ірина Йосипівна

Графік роботи: 

понеділок - п'ятниця 9.00 - 18.00

обід 13.00- 14.00

 субота , неділя  - вихідні

14 жовтня - - День святої Покрови Пречистої Богородиці - 79-а річниця створення Української повстанської армії (УПА) - 1942 р. - День Українського козацтва - День захисника та захисниці України .

14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України. Уже завтра ми відзначаємо чотири великі свята: - День святої Покрови Пречистої Богородиці - 79-а річниця створення Української повстанської армії (УПА) - 1942 р. - День Українського козацтва - День захисника та захисниці України (від 14 жовтня 2014). В житті часто спостерігаємо, як сьогодення перекликається зі старовиною. Й нині сотні тисяч нащадків козаків розвивають кращі традиції своїх предків, котрі є для них взірцем доблесті, шляхетності, відданості Вітчизні. Тож з метою ознайомлення дітей з історією у переддень свята у Трибухівській СПШБ відбувся майстер-клас із розпису медових пряників з зображенням козаків харчовими фарбами. Розпис пряників – це захоплюючий процес який дозволив поринути у світ творчості та власноруч зробити гарний смаколик, поєднавши це з поглибленям знань про козаків, їхній побут , походи, майстерності якими вони володіли , прослухавши захоплюючу розповідь бібліотекарів. А закріпити отримані знання допомогла вікторина- розмальовка " Козак", що залишилася нам на згадку від весело проведеного майстер - класу.

10:08 18.10.2021

9 жовтня 2019 року виповнилося 117 років з дня народження поета, критика, перекладача, публіциста, державного і громадського діяча Миколи Платоновича Бажана.

9 жовтня 2019 року виповнилося 117 років з дня народження поета, критика, перекладача, публіциста, державного і громадського діяча Миколи Платоновича Бажана. Микола Бажан народився 9 жовтня 1904 року у місті Кам’янець-Подільський, Хмельницької області. В бібліотеці проведено огляд тематичної полиці «Українець на всі часи» . За життя поета і після смерті його твори видавалися багатьма мовами народів світу, випускалися багатотомні академічні видання як вітчизняними, так і зарубіжними видавництвами. Феномен М. Бажана за духом, змістом, обширом і результативністю зробленого, передусім у національній енциклопедичній справі, є в українській культурі унікальним, його досвід, спадщина неоціненні.

10:05 18.10.2021

З Днем лікаря!

З Днем лікаря! Ваша професія, без сумніву, одна з найважливіших, необхідних і благородних на світі. Ви даруєте людям гарне самопочуття, здоров'я, а часто і саме життя. Безліч людей вдячні вам за вашу нелегку працю. Бажаємо вам сонця, світла, здоров'я та великого людського щастя!

10:03 18.10.2021

Всеукраїнська акція"Серце до серця"під гаслом "Здорові немовлята!".

По всіх регіонах України з 1 квітня по 30 вересня проходила 16-та Всеукраїнська акція"Серце до серця"під гаслом "Здорові немовлята!". До Всеукраїнської акції долучилася і Трибухівська сільська публічно-шкільна бібліотека. Дякуємо всім, хто долучився до цієї благородної справи та підтримав акцію. А кошти вилучені передані начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради - Пошелюжній Ірині Андріївні.

09:59 18.10.2021

Подарунки з нагоди Дня бібліотек.

30 вересня, свято у всіх, хто любить бібліотеки, перед усім, для тих, хто ходить в бібліотеку, незважаючи на різні життєві перешкоди та навіть на карантинні обмеження. От , ми і вирішили відзначити наших найбільш активних читачів, невеличкими призентами з нагоди свята. Тож дорогі : Тимчишин Василь Миколайович, Кава Тетяна Михайлівна, та Микитій Андрій - учень 5 - А класу Трибухівської ЗОШ. Просимо вас забрати свої подаруночки найактивніших читачів в нашій книгозбірні

09:51 18.10.2021

Останній тиждень вересня – Всесвітній день моря.

Останній тиждень вересня – Всесвітній день моря Всесвітній день моря входить до переліку міжнародних днів, що відзначаються під егідою Організації Об’єднаних Націй. Ідея святкування Всесвітнього дня моря виникла як реакція на масштабний вилов риби в морях і океанах нашої планети. Бездумні дії людини наносять непоправну шкоду природі і стають причиною зникнення багатьох рідкісних видів риби. Крім того, це призводить до забруднення вод і глобального потепління на планеті.

09:34 18.10.2021

ФОТОзоною зробленою з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек .

ФОТОзоною зробленою з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек уже встигло скористатися чимало наших користувачів, друзів, гостей, тож щиро запрошуємо вас приєднатися до приємного процесу фотографування!

09:19 18.10.2021

" Я люблю бібліотеку" європейськими мовами.

Щороку, 30-го вересня, вітання з професійним святом приймають бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів. Тож хочеться привітати колег в цей день і нам, та зробили ми це в оригінальний спосіб, започаткувавши флешмоб : - " Я люблю бібліотеку" європейськими мовами, день яких ми відзначали 26 вересня. «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина» (Йоганн Вольфганг фон Ґете).

09:09 18.10.2021

Бабин Яр- одна найстрашніших сторінок літопису, написана людською кров'ю.

Бабин Яр- одна найстрашніших сторінок літопису, написана людською кров'ю. До 80-ї річниці з дня тих страшних подій бібліотекарями була підготовлена книжкову виставку- пам'ять " Бабин Яр, місце памяті, а не забуття", та проведена бесіда з дітками Трибухівської ЗОШ, що занурює у атмосферу трагічних осінніх днів 80 років назад. Пам'ятаймо . І бачив люд з своїх скорботних сховищ, Як за вінцем кирилівських будов, За тополями дальніми кладовищ Горіла страшно їхня плоть і кров. Могильний вітер з тих ярів повіяв – Чад смертних вогнищ , тіл димучих згар Дивився Київ гнівнолиций Київ, Як в полум’ї метався Бабин Яр. За пломінь цей не може буть покути, За погар цей нема ще міри мсти. Будь проклят той, хто звабиться забути! Будь проклят той, хто скаже нам – « прости» ! М.Бажан

11:43 09.10.2021

29 вересня відзначають 80-ті роковини трагедії у Бабиному Яру.

29 вересня відзначають 80-ті роковини трагедії у Бабиному Яру. Урочище Бабин Яр — всесвітньо відомий символ однієї з найтрагічніших сторінок Голокосту. Понад сто тисяч мирних жителів — євреїв, українців, ромів, представників інших національностей, а також військовополонених, учасників українського визвольного руху, в’язнів Сирецького концтабору — були розстріляні та знайшли спочинок у київській землі. Історія вшанування українських жертв Бабиного Яру має власну історію про українські жертви Бабиного Яру більшість українців дізналася у 1992 році, коли вперше у незалежній Україні відзначено 50-ту річницю трагічної і водночас героїчної смерті визначної діячки ОУН, поетеси Олени Теліги та інших учасників похідної групи ОУН, яких німці розстріляли у лютому 1942 року. Вічна та світла пам’ять усім загиблим у Бабиному Яру.

11:33 09.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень