A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Трибухівської сільської ради

Трибухівська сільська публічно-шкільна бібліотека

День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні.

День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні! Не дивлячись на те, що багатьом визнаним і компетентним військовим історикам вдалося майже в найдрібніших подробицях, відтворити хід подій тих далеких років і знайти відповідь на безліч питань, перед нами напевно ще на тривалий час залишиться незрозумілим одне - чому за права, благополуччя і прогрес однієї частини людей, об’єднаних якоюсь загальною ідеєю, обов’язково повинні розплачуватися своїм життям, здоров’ям і перспективами інші? 22-е червня 1941-го року, 4:00 ранку, мить ..., і шквал крові, болю і смерті. Він тривав кілька довгих років, одних із самих довгих років в житті тих, кому вдалося пережити весь цей жах на нашій землі. А багатьом не вдалося. Не судилось пережити цю мить, адже це тільки мить у тисячолітній історії всього нашого людства. Невже ми забули про це? Кожен раз в цей День ми згадуємо. Згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані іншими людьми. Людьми, схожими на нас. З тими ж бажаннями, з тією ж жагою до життя. Людьми з сім’ями, у багатьох з яких теж були діти, і може даже онуки. І, напевно, вони теж хотіли жити в мирі та злагоді ... Пам’ять - хитра штука. Вона частенько зраджує нам. А потім знову 22-е червня 1941-го року, 4:00 ранку, мить ... і ... Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Так ми говоримо своїм дітям. Ми стали передавати це з покоління в покоління. Ми закріпили цю пам’ятну дату в наших серцях. Вона є в наших національних календарях, за даними проекту DilovaMova: Україна встановила цю дату Указом Президента України від 17-го листопада 2000-го року № 1245/2000, вона має назву «День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні»; Росія - Указом Президента Російської Федерації від 8-го червня 1996 року № 857 "Про День пам’яті і скорботи"; Білорусія 22-е червня відзначає як «День всенародної пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни». Ми пам’ятаємо. Ми сумуємо. Але чи є надія уникнути повторення подібного віроломства і насильства по відношенню до нас і наших дітей? Вона є. Залишивши образи, ми навчилися прощати. Ми вміли прощати завжди. Прощати і не ображатися на людство за те, що воно допустило подібний хід розвитку подій. Ми навчилися любити. Любити тих, хто дорогий нам, хто поруч з нами. Любити життя, а не смерть, ненависть і агресію. Тому ми виграли тоді. Тому перемагаємо зараз. І не дай нам Бог забути про це!

09:09 22.06.2020

І знову подарунки.

І знову подарунки. Дякуємо «Благодійному фонду «Фундація Дарини Жолдак» спільно з ТОВ «Нова пошта» в рамках акції «100 тисяч книжок для сільських бібліотек», також Бучацькій районній дитячій бібліотеці за неймовірні інтерактивні книжки «Спляча красуня» та «Кіт у чоботях». У сучасному світі дитину важче долучити до читання, через велику кількість мультфільмів, які замінюють добрі та чудові казки у книгах. Подаровані книги перетворять читання для дітей у своєрідну гру з мультфільмом. Читаючи, дитина зможе сканувати та "оживляти" героїв казкової історії.

13:44 02.06.2020

День Вишиванки.

Колективи Трибухівської сільської публічно - шкільної бібліотеки та Трибухівського СБК вітають усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури - з Днем вишиванки!

09:00 21.05.2020

Іван Павло II - 100 років від дня народження.

100 років тому: 18.05.1920 – у Вадовіцах (Польща) народився Іван Павло ІІ (Кароль Войтила) 264-й Папа Римський, святий Католицької Церкви, перший Папа-слов'янин, філософ історії, феноменолог, поліглот; в часі візиту до України (2001) проголосив блаженними УГКЦ 28 мучеників за віру Христову. Помер у Ватикані 2005

09:45 18.05.2020

День пам'яті жертв політичних репресій.

Тож ревно помолімося за всіх, Кого сувора доля не пригорне, Хто не зазна ні радості, ні втіх, За всіх, кого нещадно чавлять жорна, Кому завмер у горлі криком сміх, Чиї неясні дні, як ночі, чорні. Ти, Боже, їх у темряві не кинь, Благослови їм шлях серед пустинь… (Юрій Клен, Із поеми «Прокляті роки», 1937)

08:39 17.05.2020

Конкурс "Великодні сувеніри "

    15 травня 2020 року Відділом освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради, було оголошено виставку - конкурс "Великодні сувеніри ", яка проходила у конференц - залі Трибухівського СБК.       Для оцінювання виставки, були запрошені журі із Бучацької районної комунальної художньої школи та Трибухівської сільської ради.       Працівники Трибухівської сільської публічно - шкільної бібліотеки також взяли участь та за результатами голосування отримали перемогу та гран - прі у номінації "Великодня композиція" , "Христос Воскрес - Воскресне Україна"

16:06 15.05.2020

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень